
Agnė Grigaitytė
Psichologė, pedagogė
Esu Agnė Grigaitytė, mokausi gyventi čia ir dabar, šypsotis ar verkti, svarbiausia, kad iš esmės gyvenčiau. Savo kasdienoje, tikiu, esu sukurta mylėti ir būti mylima. To mokausi būdama savo vaikino mergina, atlikdama dukros pareigas, ištikimai draugaudama, atsiliepdama į Dievo kvietimą dirbti bažnyčioje. Pašaukimui išpildyti labai pagelbsti pabaigtos psichologijos bei religijos pedagogikos studijos.
Pirmą kartą įsimylėjau darželyje, tuomet pradinėje mokykloje dar kokius keturis kartus. Šiandien iš dalies norėčiau, kad po tų penkių kartų būčiau supratus, kad skirtingi vyrai nėra atsakymas į meilės trūkumą, kurį nuolat jaučiau. Tačiau tą atpažinau tik gerokai vėliau, stipriai sužeidus kitų ir savo širdį. Nueita kelione, keliais paklydimais, praradimais ir atradimais šiandien, kaip ir pastaruosius dešimt metų, dalinuosi su mergaitėmis ir moterimis. Džiaugiuosi kas kartą įvykstančiais susitikimais, kurių metu kiekvienai merginai noriu pasakyti, kokia ji graži, kaip nuostabiai sukurta. Drauge su jomis pripažinti, kad visos norim mylėti ir būti mylimos, tačiau tos meilės užsitarnauti nereikia.
Šiandien kalbu apie tai, nes jau nuo paauglystės buvau apdovanota žmonėmis, kurie su manimi kalbėjo įvairiomis santykių temomis. Ar tai padėjo išvengti didelių paklydimų – deja ne, tačiau tikiu, kad jų dėka iš tų paklydimų kas kartą tvirčiau kėliausi ir ėjau į priekį. Eiti į priekį mokausi ir šiandien, kaip ir mylėti bei priimti tiesą apie save, kad esu verta meilės. Ir esu verta daugiau!
MANO RAŠINIAI

Q&A: Ar klaidinga tikėti, kad žmonės keičiasi ir auga santykiuose?
Visiškai teisinga! Verta ne tik tikėti, bet ir rūpintis savo bei partnerio augimu ir tobulėjimu santykiuose. Mylintis žmogus turi tikslą padaryti kitą laimingu, tad santykių kelyje visuomet yra augimo ir keitimosi. Ne todėl, kad aš

Q&A: Kaip priimti kito trūkumus?
Pirma, verčiau vadinti žmogaus unikalumą savybėmis, o ne trūkumais. Kai pastebiu, kad tam tikros žmogaus savybės mane erzina, galiu užduoti sau klausimą – ar pats netyčia neturiu to paties bruožo? Kituose dažnai matau tai, ką