Jonė Rimavičiūtė

Ergoterapeutė

Mano vardas Jonė. Tokį vardą gavau, nes gimiau prieš pat Jonines. Esu baigusi nelabai girdėtą specialybę – ergoterapiją. Šiuo metu dirbu katalikiškame jaunimo centre, o savo laisvą laiką įprasminu savanoriaudama, giedodama šlovinimo grupėje “RUAH” ir choruose. Jau penkti metai gyvenu Kaune, nors pati esu iš Kaišiadorių miestelio.

Nuo pat vaikystės esu nepataisoma romantikė. Man patinka įsivaizduoti pasimatymus, svajoti apie savo vestuves ir kurti rimuotus eilėraščius. Jau ankstyvoje paauglystėje pradėjau žiūrėti labai daug romantinių filmų, skaityti žurnalus, kurie pamažu formavo mano suvokimą apie meilę, santykius ir ypač apie moters grožį. O kai lygini save su gražiai sušukuotom ir padažytom aktorėm ar super lieknom žurnalų manekenėm, atrodo, kad visiškai neatitinki žodžio grožis. Po ilgų savęs nepriėmimo ir nemylėjimo metų, nesėkmingų bandymų nemylint savęs mylėti kitą ir ganėtinai nuo viso to pavargus, norisi apie tai kalbėtis ir kalbėtis daug. Nes kai yra su kuo pasikalbėti – daug lengviau tą meilę pažinti.

quotes

MANO RAŠINIAI

Mano grožis ant žurnalo viršelio

Paauglystės metais kiekvieną dieną svarstydavau, ką reiškia būti gražia ir kaip galėčiau tokia tapti. Svarstau ir šiandien, tik pasikeitė grožio vertinimo matai. Papasakosiu, kaip jie keitėsi.  Kai buvau 12-os metų mano geriausia draugė pirmą kartą