Jovita Balsienė

Mama, šeimotyros magistrė

Esu Jovita, šiuo metu jau žmona bei mama. Man 27 metai. Nuo pat mažų dienų labai mėgau dainuoti, tad po mokyklos įstojau į muzikinio teatro aktorės specialybę. Po kelių metų, praleistų muzikos ir teatro menų pasaulyje, ėmiau ieškoti kažko širdžiai dar artimesnio ir atsiradau šeimotyros magistro studijose. Jos galiausiai mane atvedė ir į Klaipėdos miesto šeimos centrą, kuriame darbavausi iki išeidama motinystės atostogų.

Užaugau aplinkoje, kurioje mačiau daug „nepavykusių“ šeimų, tačiau pati visuomet svajojau sukurti savąją. Neturėdama artimo pavyzdžio, ieškojau gražių santykių ir tikros meilės, kuria visgi tikėti nenustojau, paslapties. Kaip ir galima nuspėti, buvau visaip klaidinama, bet tas tiesos ir kažko DAUGIAU troškimas padėjo nepasimesti. Šios paieškos mano gyvenime buvo labai reikšmingos, todėl jaučiu didžiulį norą ir prasmę savo atradimais ir patirtimi dalintis su kitais jaunais žmonėmis. Dažnai pagalvoju: „O kad su manimi kas būtų apie tai pasikalbėjęs…“. Be to, savanoriaudama „Esu vertas daugiau“ programoje, atėjau ir iki savo svajonės: pradėjau draugauti, susižadėjau, ištekėjau ir tapau mama, todėl galiu drąsiai sakyti, kad gražiais dalykais tikėti ir tikros meilės laukti yra verta.

quotes

MANO RAŠINIAI

Kur dingo vyrai pagal Dievo širdį?

Ypač dažnai šį klausimą galima išgirsti šiandienos Lietuvos Katalikų bažnyčioj. Dažnai apie šį klausimą svarstydavau ir aš pats. O atsakymas iš tiesų yra paprastas: mes esame čia. Tik kaip pasakytų man artimai pažįstamas parapijietis Aidas