KĄ VEIKIAM?

Esame draugai. Patys dažnai iš savęs juokiamės, bet nieko negalim pakeisti – visi mūsų susitikimai galiausiai nuveda į diskusijas, kurios skamba maždaug taip: kas mane daro vertingu ir, apskritai, kas aš? Kada prasideda gyvybė ir kada ji pasibaigia? Kada prasideda ir kada (jei) pasibaigia meilė? Kuo ji (ir ar tikrai) skiriasi nuo įsimylėjimo? Ar logiška ir ar įmanoma nesimylėti iki vestuvių? Kokia galima pornografijos ir masturbacijos žala? Kas yra grožis? Kaip toli yra per toli?

Visi šie klausimai susiveda į vieną, gal ne visai „krūtai“ skambantį, bet labai svarbų žodį – lytiškumas. Šis žodis dažnai suprantamas labai tiesmukai ir primityviai, nors iš tikrųjų apima visą mūsų asmenį ir tai, kaip save suvokiame kaip vyrus ir moteris.
Savo ilgose diskusijose radom gražių atsakymų. Tų atsakymų radom ir savo asmeninėse patirtyse – klysdami, vėl bandydami iš naujo, skaudindami ir įskaudinti, pasimetę, atrasti ir atradę. Taip pat dažnai atsakymus rasdavome klausydami Jason Evert, kuris sukūrė Amerikoje gražiai paplitusį ir mus labai įkvėpusį judėjimą – https://chastity.org/

Atsakymai, kuriuos radome, mus paguodė, mus išlaisvino, mums pasitvirtino nuvesdami į laimingas santuokas ar išvesdami iš nelaimingų santykių. Kartais iš nelaimingų santykių ne tik su kitais, bet, pirmiausia, su savimi!
Sutikom per daug žmonių, kurie nebetiki meile, per daug žmonių, kurie nežino, kad yra gražūs, reikalingi, verti meilės. Per dažnai patys buvom tais žmonėmis! Todėl nusprendėm savo rastais atsakymais ir vis dar besitęsiančiais ieškojimais dalintis čia, mūsų internetiniame puslapyje, ir jau 5 metus lankydamiesi Lietuvos mokyklose!