ESI VERTAS DAUGIAU
KOMANDA

Agnė Baltulionytė

Jaunimo centro darbuotoja

Tėvai man suteikė Agnės vardą, nes mamytei buvo labai brangi jos močiutė Agnieška (teko “sulietuvint”…). Todėl viena iš mano svajonių, jei kažkada turėsiu dukrytę, jai duoti man mylimos močiutės vardą 🙂 . Svajoju aš daug. Nesustodama. Jau 21-erius metus. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti, nes visam šiam svajų pasauly bandau atpažinti Dievo svajonę man.

Aš Gintarė Krutinytė, socialinėje erdvėje geriau atpažįstama kaip Rugpjūtis. Šitam gražiam pasauly gyvenu jau 23-ius metus. Tuo gyvenimu džiaugiuosi VDU studijuodama viešąją komunikaciją ir katalikų teologiją, dirbdama, mažiausiai kartą per mėnesį keliaudama, savanoriaudama, o, svarbiausia, kiekviename žingsnyje vis iš naujo mokydamasi mylėti.

Gintarė Krutinytė

Viešosios komunikacijos studentė

Jonė Rimavičiūtė

Ergoterapeutė

Mano vardas Jonė. Tokį vardą gavau, nes gimiau prieš pat Jonines. Esu baigusi nelabai girdėtą specialybę – ergoterapiją. Šiuo metu dirbu katalikiškame jaunimo centre, o savo laisvą laiką įprasminu savanoriaudama, giedodama šlovinimo grupėje “RUAH” ir choruose. Jau penkti metai gyvenu Kaune, nors pati esu iš Kaišiadorių miestelio.

Esu Jovita, šiuo metu jau žmona bei mama. Man 27 metai. Nuo pat mažų dienų labai mėgau dainuoti, tad po mokyklos įstojau į muzikinio teatro aktorės specialybę. Po kelių metų, praleistų muzikos ir teatro menų pasaulyje, ėmiau ieškoti kažko širdžiai dar artimesnio ir atsiradau šeimotyros magistro studijose. Jos galiausiai mane atvedė ir į Klaipėdos miesto šeimos centrą, kuriame darbavausi iki išeidama motinystės atostogų.

Jovita Balsienė

Mama, šeimotyros magistrė

Rokas Balsys

Tėtis, garso inžinierius

Esu Rokas Balsys, 24 metų žmogus iš Žemaitijos. Vyras, tėtis, sūnus, brolis, draugas. Čia turbūt svarbiausia. O šiaip gyvenime dirbu garso inžinerijos ir renginių industrijos srityje. Baigiau universitetą Jungtinėje Karalystėje, bet tuo neapsiriboju – vis suku galvą, kaip čia per daug neįsipatoginti ir nenustoti tobulėjus.

Esu Dainius. Jei kas paklaustų, kiek man metų, sakyčiau visai nedaug ˗ tik 42 m. Bet labai gerai prisimenu, kad tada, kai buvau jūsų amžiaus, 42 metai buvo jau „oi senolis“, o gal net dar blogiau ˗ iš dinozaurų eros. Studijuoju psichologiją VDU, taip pat nuo šių mokslo metų pradėsiu studijuoti geštalto terapiją. Tikriausiai paklausite, kas tas geštaltas, bet aš ir pats kol kas gerai nežinau. O jei rimtai, kas norėsite sužinoti, parašykite man ar ateikite į gyvą susitikimą, nes čia pasakoti būtų ne visai į temą.

Dainius Ušackas

Psichologas, 4 vaikų tėtis

Agnė Grigaitytė

Psichologė, pedagogė

Esu Agnė Grigaitytė, mokausi gyventi čia ir dabar, šypsotis ar verkti, svarbiausia, kad iš esmės gyvenčiau. Savo kasdienoje, tikiu, esu sukurta mylėti ir būti mylima. To mokausi būdama savo vaikino mergina, atlikdama dukros pareigas, ištikimai draugaudama, atsiliepdama į Dievo kvietimą dirbti bažnyčioje. Pašaukimui išpildyti labai pagelbsti pabaigtos psichologijos bei religijos pedagogikos studijos.