Niekada nemaniau, kad bikinis gali slėpti tiek daug

Ar žinote, kas įdomiausia, kai pradedi rengtis kukliai? Sunku pradėti, bet paskui nebeįmanoma sustoti. 

Mano kelias kuklumo link vyko keliais etapais ir buvo paskatintas klausimų, kuriuos aš vis sau išsikeldavau. Tie klausimai kildavo iš vidinės kovos tarp noro būti patvirtintai ir patraukliai, ir noro rasti tikrą meilę bei būti pastebėtai dėl savo vidinio grožio. Vienas lemiamų momentų šiame kelyje įvyko man besideginant prie baseino. Vieną akimirką aš paprasčiausiai pradėjau pastebėti, ką matau aplinkui: visokių formų ir dydžių moterys vaikščiojo aplink ar gulinėjo, kaip aš, su bikiniais. Pastebėjau keletą praeinančių mergaičių, rankomis apglėbusių savo pilvukus – puikiai pažįstu šitą nesaugumo jausmą, nepaisant to, kad esu atletiško sudėjimo. Kitos jaunos moterys palei baseiną žengė išdidžiai, tarsi būtų ką tik nulipusios nuo bėgimo takelio. Buvo lengva pastebėti, kur krypo vyrų akys, kai jos praeidavo pro šalį.

Nežiūrint to, ar moterys ėjo pasitikinčiai, ar neužtikrintai, man toptelėjo viena mintis. Nė karto, stebėdama visas šias merginas, tą dieną savęs nepaklausiau: ,,Kas šiandien jos širdyje?“ ar ,,Įdomu, kokia jos asmenybė“, ar ,,Kaži, apie ką ji svajoja?“. Nė karto. Visos mano mintys buvo nukreiptos į jų maudymosi kostiumėlius arba kūnus. Kaip moteriai man buvo įdomu, kur jos pirko savo maudymosi kostiumėlius, taip pat lyginau savo kūną su jų kūnais. Bet ką tai reiškia vyrui? Sunku žiūrėti į beveik neapsirengusią moterį ir ieškoti jos širdies grožio, kai tau prieš akis demonstruojamas jos kūno grožis. Tokiu būdu už grožio iš tikrųjų pasislepiama.

Kol mano galvoje vyko visi šie suvokimai, aš pati buvau viena iš tų merginų su bikiniu. Puikiai žinojau, kad jei patrauksiu vyro dėmesį (ko aš dažnai galvodavau, kad noriu), tai šioje situacijoje tai padarysiu vien tik savo kūnu. Kodėl? Nes jis manęs nepažinotų. Ši mintis sukėlė man tuštumos pojūtį. Supratau ir tai, kad net jei liekame vien tarp moterų, šis kūno atidengimas daro mus pažeidžiamas, nes šiame į išvaizdą susikoncentravusiame pasaulyje mes pradedame skausmingai save lyginti viena su kita.

Besižvalgant aplink baseiną, mano akys sustojo ties išvaizdžia jauna moterimi, apsivilkusia vientisą maudymosi kostiumėlį. Ją buvo lengva pastebėti dėl jos išskirtinumo. Su ja buvo jos vaikelis, o šalia sėdėjo vyras ir su ja kalbėdamasis juokėsi.

Buvau užhipnotizuota. Kaip bebūtų, būtent šitoje mažoje šeimoje aš atradau pagrindinę tiesą apie kuklumą, kurios man trūko:

Savo kūną pridengi ne dėl to, kad manai, jog esi bjauruso todėl, kad žinai, koks esi gražus.

Iki tol buvau įsitikinusi, kad vientisas maudymosi kostiumėlis tėra pasakymas pasauliui, kad man nepatinka mano kūnas ir jį reikia slėpti. Būtent todėl jų ir nevilkėjau. 

Bet kuklumas – ne trūkumų slėpimas, o grožio pridengimas. Pridengdama savo grožį ši jauna moteris leido man pastebėti dar kitus dalykus joje: šypseną, jos žavingą šeimą, jos brandžią širdį – ir tai toli gražu ne viskas… Fiziniu grožiu apsėstame pasaulyje kuklumas jį pridengia, kad galėtų atskleisti vidinį grožį, kuris kitu atveju dažniausiai taip ir nepastebimas. Jis apsaugo nuo geismo, žalingų palyginimų ir nesaugumo, leidžia kilti pasitikėjimui ir galimybei pamilti save ir kitus pripažįstant savąją vertę be kito, jus matančio, asmens patvirtinimo.

Man bikiniai – tik pradžia. Sunku atsitraukti, kai supranti, kokią laisvę suteikia kuklumas.

Kuriame šios kelionės etape esate jūs? Paklauskite savęs: kokį grožį pasauliui aš atskleidžiu, ar jis veda mane į meilę, kurios trokšta mano širdis? Bet atsargiai! Jei pradėsite eiti šiuo keliu, gali būti sunku grįžti atgal.

 

Kaylin Kosloski

Versta iš: https://chastity.org/2016/06/i-never-knew-a-bikini-could-hide-so-much/