Rokas Balsys

Tėtis, garso inžinierius

Esu Rokas Balsys, 24 metų žmogus iš Žemaitijos. Vyras, tėtis, sūnus, brolis, draugas. Čia turbūt svarbiausia. O šiaip gyvenime dirbu garso inžinerijos ir renginių industrijos srityje. Baigiau universitetą Jungtinėje Karalystėje, bet tuo neapsiriboju – vis suku galvą, kaip čia per daug neįsipatoginti ir nenustoti tobulėjus.

Dabar galiu drąsiai sakyti, kad mano kertinės vertybės yra: Dievas, šeima, Tėvynė, skaistumas, gyvybė. Tačiau taip visuomet nebuvo. Iki šitokio konkretaus savo vertybių ir savo krypties įsivardinimo praėjau ilgą kelią – tikriausiai kaip ir daugelis šio tūkstantmečio bendraamžių. Šeimoje jaunam žmogui aktualiais santykių klausimais daug patarimų nesulaukiau. Taip pat išgyvenau nemenką vyriškumo krizę, nes anksti netekau tėčio. Reflektuodamas viską, kas vyksta aplinkui, aiškiai matau, kokios svarbios ir opios yra lytiškumo temos ir iš patirties žinau, kaip jos gali tikrąja to žodžio prasme sugriauti arba išgelbėti gyvenimus. Man pačiam gyvenimas buvo išgelbėtas ir todėl noriu šiuo gėriu dalintis su kitais, nes nu juk tokia ir yra esmė gero ir gražaus buvimo žemėj.

quotes

MANO RAŠINIAI

Kur dingo vyrai pagal Dievo širdį?

Ypač dažnai šį klausimą galima išgirsti šiandienos Lietuvos Katalikų bažnyčioj. Dažnai apie šį klausimą svarstydavau ir aš pats. O atsakymas iš tiesų yra paprastas: mes esame čia. Tik kaip pasakytų man artimai pažįstamas parapijietis Aidas